O nas

Ośrodek wczasowy Słoneczny Kemping został otwarty w 2011 roku. Usytuowany jest w urokliwej miejscowości Rowy między Łebą a Ustką w odległości około 500 m od plaży. Rowy leżą nad otwartym morzem wśród lasów sosnowych co tworzy niepowtarzalny mikroklimat, a różnorodność atrakcji oferowanych na naszym ośrodku, jak i niezapomniana atmosfera sprawia, że Słoneczny Kemping stanowi idealne miejsce dla rodzin z dziećmi pragnących wypocząć, a także zrelaksować się nad polskim morzem.

Dla Naszych Gości oferujemy 23 komfortowe domki holenderskie w odległości zaledwie 500m od plaży. Obiekt położony z dala od centrum jest przyjazny rodzinom z dziećmi. Znajduje się tu duży, kolorowy plac zabaw, huśtawki, bujaczki, trampolina i zjeżdżalnia. Dużym plusem dla najmłodszych jest Małpi Gaj (basen z kulkami).
Dla Gości Ośrodka dostępny jest internet Wii-Fii. Teren Ośrodka jest ogrodzony a w jego granicach dostępne są niestrzeżone miejsca parkingowe.

Każdy domek wyposażony jest w: telewizor, lodówkę, mikrofalówkę, czajnik elektryczny, komplet naczyń i sztućców, sprzęt plażowy (parawan i leżaki). Przed domkami znajdują się: parasole, stoły z ławkami.

Atutem Słonecznego Kempingu jest niewątpliwie szereg różnorakich atrakcji. Zarówno dla dorosłych jak i tych mniejszych gości. Wymienić tu możemy, pokazy dla dzieci np. pokaz cyrkowców, taniec ognia i wiele innych. Wszystko to sprawia, że zarówno dzieci, jak i rodzice mają szansę na chwilę szalonej zabawy.

Od sezonu 2020 powiększyliśmy naszą ofertę o bar Arena, do którego zapraszamy na śniadania, obiady, kawę lub lody.

Kontakt

tel: 782 114 885
e-mail: slonecznykemping@o2.pl
76-212 Rowy, ul. Żeglarzy 2
gmina Ustka